Home » Aktuálna ponuka tréningov » Ponuka tréningov

Ponuka tréningov

Ponúkame vám  jednodňové zážitkové workshopy, kde si osvojíte nové znalosti a zažijete spôsob, akým ich uvediete do praxe. Na dvojdňových tréningoch vám sprostredkujeme nové znalosti. Na základe nich sa naučíte nové zručnosti, ktoré vám pomôžu byť efektívnejší vo svojej práci. Uplatnením zručností dokážete zmeniť svoj život tak, aby ste boli spokojní, vyrovnaní, mali čas pre svoju rodinu, priateľov a záľuby. Trojdňové tréningy sú pre vás, ktorí chcete odísť s dobre precvičenými novými zručnosťami tak, aby ste od ďalšieho dňa pracovali novým – efektívnejším spôsobom.

Workshopy a tréningy vám prinesú viac ako školenia. Ste na nich aktívnymi partnermi. Iba precvičovaním nových zručností a uvedením ich do praxe dokážete spraviť zmeny. Investovať do svojho rozvoja, opustiť zónu komfortu a niečo nové sa naučiť sa vyplatí. Mnohým sme dokázali zmeniť život. Zažite to s nami. Zaslúžite si mať svoj život pod kontrolou.

Ak budete po absolvovaní tréningu potrebovať konzultáciu alebo radu, sme vám k dispozícii. Absolventom tréningov ponúkame následnú konzultáciu zdarma.

Obsahová stránka

Konkrétnu obsahovú náplň jednotlivých tréningov upravujeme a dopĺňame v spolupráci s klientom na základe jeho konkrétnych požiadaviek.

Všetky workshopy a tréningy majú praktické cvičenia, v ktorých sa účastníci naučia používať novonadobudnuté znalosti a rozvíjajú nové zručnosti. Podieľ teoretickej a praktickej časti tréningov je 30% : 70%.

Časový rozsah

Tréningy sú zvyčajne dvojdňové až trojdňové. V prípade potreby je možné upraviť obsah a náplň základných tréningov na jeden deň.

Cena workshopov a tréningov

Otvorené tréningy

Jednodňové workshopy: 170 Eur

Dvojdňové tréningy:   290 – 330 Eur

Trojdňové tréningy:    410 Eur

Uzatvorené tréningy (firemné vzdelávanie)

Cena dohodou – podľa počtu účastníkov tréningu.

Uvedené ceny tréningov sú bez DPH (EdWell s.r.o. nie je platcom DPH). V cene otvoreného tréningu je pracovný materiál a dopoludňajšie a odpoludňajšie občerstvenie. Cena nezahŕňa ubytovanie účastníkov.

Prihlásenie účasti

Na jednotlivé tréningy sa môžete prihlásiť na adrese: martinovicova@edwell.sk.

Termíny konania

Našou snahou je vyjsť vám v ústrety a rešpektovať váš čas. Pokiaľ vám vyhovujú termíny počas víkendov, radi sa vám prispôsobíme. Ak máte záujem, spravíme tréningy vo vašej spoločnosti alebo vo vašom meste.

 

Top