Sen nie je cieľ

Spomeňte si na svoje detstvo. Iste ste mali obdobie, kedy ste chceli byť speváckou hviezdou, kozmonautom alebo smetiarom. Ak ste občas sledovali televízny seriál z lekárskeho prostredia, možno ste zatúžili byť obdivovaným lekárom, ktorý pomáha ľuďom. Alebo to bol seriál z oblasti práva a videli ste sa ako obhajca nespravodlivo súdených. Možno keby ste boli vo svojich –nástich využili služby kouča, mali by ste dnes inú profesiu a vykonávali by ste inú prácu. Kde zostali vaše sny?

A čo sny o princovi na bielom koni alebo princeznej vyslobodenej z veže? Ak ste svoje sny naplnili, máte po svojom boku vysnívaného partnera. Ak je skutočnosť iná, vzťahy nie sú uspokojivé, skúste porozmýšľať nad koučingom. Vďaka koučovi môžete zistiť, či váš partner je naozaj tým princom alebo princeznou z rozprávky.

Ako Vám pomôže kouč

Nie všetky sny sa vám splnili a splnia. Viete prečo? Viete, aký je rozdiel medzi snom a jeho naplnením? Ak si myslíte, že vám chýbal cieľ, ste na dobrej ceste. Sen zostáva snom, pokiaľ si nestanovíte dobrý cieľ. Ak viete, ako si stanoviť reálny cieľ, ešte stále nie je zaručené, že ho dosiahnete. Napíšte si svoj cieľ, nezabudnite na pridanú hodnotu, na to, čo chcete, aby vám priniesol. Predstavte si, že ste ho dosiahli. Ako sa cítite? Máte pocit víťazstva a naplnenia? Motivuje vás to vykročiť na cestu? Ak stále tápete, oslovte kouča. Práve koučing Vám pomôže zorientovať sa sám v sebe a nastaviť si nielen cieľ, ale aj cestu k nemu.

Podobné články